Aj tie najúchvatnejšie šperky potrebujú správnu veľkosť, aby Vám dokolonale sadli a prispôsobili sa Vášmu štýlu. 


Dĺžka náhrdelníka

Lia vie má širokú škálu šperkov. Naše náhrdelníky zaujmú predovšetkým svojou individualitou a jedinečnosťou dizajnu. Na to, aby ste mohli Váš náhrdelník "uviesť na scénu" musí byť nielen jedinečný, ale tiež musí mať správnu dĺžku a perfektne sedieť. V nasledujúcej ilustrácií si môžete pozrieť aké sú naše náhrdelníky dlhé, keď sa nosia. Teraz si už len vyberte z našej neodolateľnej ponuky retiazku, ktorá vám a vášmu štýlu vyhovuje!

Správna veľkosť je aj pri tých najkrajších šperkoch kľúčová.

Veľkosti prsteňov

Práve pri Vašich Lia vie prsteňoch je správna veľkosť je rozhodujúca. To je jediný zaručený spôsob na zabezpečenie pohodlného nosenia bez toho aby ste museli podstúpiť riziko straty Vašich pokladov. Preto by ste mali pred nákupom určiť optimálnu veľkosť. Najjdenoduchšiou metódou je zmerať si prsteň, ktorý Vám dokonale sadne. Potrebujete si zmerať vnútorný priemer prsteňa pravítkom, alebou páskou. Na určenie veľkosti môžete použiť aj naše šablóny na obrázku. 


Veľkosti náramkov

Na to, aby aj Vaše náramky perfektne sedeli na zápästí, by ste mali zistiť optimálnu veľkosť ešte pred nákupom. Na šablóny na obrázku si položte náramok, ktorý Vám pri vyskúšaní najlepšie sedel a takto jednoducho máte správnu veľkosť na svete. Ak nemáte pri sebe žiadny náramok, rovnako môžete postupovať aj s akýmkoľvek  špagátikom, či šnúrkou. Počítajte vždy s tým, že veľkosť je potrebné určiť na najširšom bode zápästia.